بهترین VPN برای Mac

خرید VPN و خرید کریو را برای سیستم عامل مک تجربه کنید

vpn-for-mac

اگر شما دوست ندارید با یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز کار کنید، می توانید آن را با Mac جایگزین کنید، اما شما نیاز دارید تا بدانید که بهترین خرید VPN برای Mac چیست. علاوه بر ویندوز، Mac دومین سیستم عاملی است که می توانید برای کامپیوتر استفاده کنید. حقیقت این است که کامپیوترهای Mac برای کارهای آنلاین بهتر از کامپیوترهایی با سیستم عامل ویندوز می باشند.

هنگامیکه از کامپیوترهای Mac استفاده می کنید، نیاز دارید که اطمینان حاصل کنید که تا جای ممکن در برابر هکرها و سارقان داده ها امن و خصوصی هستید. بسیاری از مردم واقعا متوجه نمی شوند که چطور آسیب پذیر هستند. اگر آنها شروع به استفاده از سرویس های VPN کنند پس قادر هستند تا با آدرس های IP خصوصی که از سرویس های VPN دریافت می کنند ناشناس و خصوصی باقی بمانند. تنها چیزی که شما باید به خاطر بسپارید این است که باید از بهترین سرویس VPN ممکن را خریداری کنید و نه  اولین سرویس VPN که پیدا کردید. parsvpn.online به شما سرویس های زیادی برای انتخاب ارائه می کند.

  • HideMyAss : بهترین VPN برای Mac

HideMyAss یکی از مجبوترین سرویس هایVPN  ، حتی برای کامپیوتر Mac است.  آنها بهترین سرویس های VPN هستند که شما می توانید برای بدست آوردن آدرس IP خصوصی استفاده کنید. HideMyAss دارای 880 سرور در مجموع 210 کشور است. آنها در کل بیش از 113990 آدرس IP دارند.

HideMyAss دارای ضمانت 30 روزه برگشت وجه می باشد که در صورت عدم رضایت از سرویس می توانید اقدام به پس دادن آن بکنید. آنها بسته های اشتراک مختلف دارند و قیمت های قابل قبولی برای افراد مختلف با استطاعت مختلف ارائه می دهند. استفاده از نرم افزارهای آنها آسان است و دارای سرویس 24 ساعته خدمات برای مشتریان هستند.

  • IPVanish

دومین VPN برای Mac سرویس IPVanish می باشد که 400 سرور در 60 کشور دارد. آنها در مجموع دارای بیش از 40000  آدرس IP برای IPVanish در سراسر جهان هستند. دارای ضمانت 7 روزه برگشت وجه در صورت عدم رضایت کامل مشتری می باشند.

همچین نرم افزارهای آنها آسان هستند و سرعت اتصال خوبی دارند. اگر شما امنیت کامل و گشت و گذار خصوصی روی اینترنت را می خواهید می توانید روی این سرویس حساب کنید.

  • Private Internet Access

Private Internet Access سومین سرویس VPN برتر برای کامپیوترهای Mac می باشد. آنها ممکن است بسیار کوچکتر از دو سرویس معرفی شده قبل باشند، اما Private Internet Access عالی و بسیار قابل اعتماد است. آنها دارای 3193 سرور در مجموع 24 کشور در سراسر جهان هستند و ضمانت 7 روزه برگشت وجه را به مشتری در صورت عدم رضایت دارند.

آنها همچنین گزینه های پرداخت مختلف به صورت ماهیانه برای پرداخت آسانتر مشتری را ارائه می دهند.

ممکن است شما استفاده از کامپیوترهای Mac را به استفاده از کامپیوترهای ویندوز ترجیح دهید، شما همچنان باید اطمینان حاصل کنید که واقعا امن و خصوصی باقی می مانید. هیچ راه بهتری برای امن و خصوصی ماندن به جز خرید VPN و خرید کریو خوب وجود ندارد.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online

  • tags

Related Posts