چگونه یک سرویس VPN از سرویس شما محافظت میکند

بالا بردن امنیت و یکپارچگی با خرید وی پی ان

شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک روش عالی و موثر برای بالا بردن اتصال شما به اینترنت است. VPN ها شما را به صورت آنلاین محافظت می کنند مشابه روشی که فایروال ها محتویات کامپیوتر شما را در برابر افراد مراحم حفاظت می کنند، اما به جای فیلترکردن اطلاعاتی که به کامپیوتر شما جریان می یابند، یک VPN کامپیوتر شما را بوسیله رمزگذاری همه ترافیک بین آن و شبکه عمومی که شما به آن دسترسی دارید محافظت می کند.

vpn-service-can-safeguard-your-system

یک سرویس VPN در واقع چگونه کار می کند؟

VPN ها بوسیله رمزکردن اطلاعاتی که می خواهید بوسیله شبکه به کامپیوتر دیگر ارسال کنید کار می کند به طوریکه تنها دریافت کننده قادر به رمزگشایی آن باشد. هر شخص دیگری که این ارتباط را قط کند نیاز به کد مخصوصی دارد برای اینکه بتواند اطلاعات شما را رمز گشایی کند.

چطور IP من با استفاده از VPN پنهان می شود

اگر تا کنون به این فکر کرده اید که “چطور IP خود را پنهان کنید و بتوانید بدون فاش شدن هویت کامپیوتر هود در وب حرکت کنید؟” جواب اینجاست: از طریق یک VPN

یکی از ویژگی هایی که VPN را به یک ابزار موثر حفاظت تبدیل می کند تونلینگ داده ها است. هنگامیکه شما یک درخواست/بسته داده از کامپیوتر خود از طریق یک VPN ارسال می کنید، داده های شما از طریق تونلی حرکت می کنند که منبع اصلی داده را پنهان می کند. شبکه های عمومی کامپیوتر شما را از طریق آدرس IP (Internet Protocol) شناسایی می کنند، اگر شما به اینترنت از طریق یک VPN دسترسی داشته باشید درخواست شما برای دسترسی به یک وب سایت از طریق ایستگاه های تقویت های چندین سرور دوباره هدایت خواهند شد و شما به وب سایت مورد نیاز خود بدون فاش شدن IP واقعی تان دسترسی خواهید داشت.

ویژگی های دیگر در خرید وی پی ان

علاوه بر بهبود یکپارچگی شبکه و امنیت، VPN ها دریافت بدون سانسور، حرکت نا شناس هر کجا که هستید تضمین می کنند، به شما اجازه می دهد تا در کنار سانسور کار کنید. آدرس IP اختصاص داده به کامپیوتر شما شامل اطلاعاتی در مورد موقعیت جغرافیایی کامپیوتر شما نیز می باشد. برای مثال بیایید فرض کنیم، شما از کشوری بازدید می کنید که استفاده از بعضی سایت های خاص را مسدود کرده است به این معنی که شما نیز برای دسترسی به آن سایت محدود هستید. اگر شما سعی کنید از طریق یک VPN به آن سایت دسترسی پیدا کنید، مسدود کننده IP آدرس نمی تواند موقعیت مکانی کامپیوتر شما را در ناحیه ای که تحت محدودیت است شناسایی کند و این به شما اجازه می دهد که به آن سایت دسترسی یابید.

همچنین VPN ها مفید هستند اگر بخواهید از یکپارچگی تماس های VoIP خود حفاظت کنید. سرویس های VoIP معمولا بسیار ساده تر از انواع دیگر ارتباطات آنلاین برای قطع شدن هستند، اما VPN ها به طور موفقیت آمیزی آنها را نیز رمزگذاری می کنند.که همه این ویژگی ها نیز در کریو نیز وجود دارد و با خرید کریو میتوانید کلیه این خصوصیات را باهم داشته باشید.

 

خرید کریو و خرید VPN در parsvpn.online

 

  • tags

Related Posts