VPN و کریو خرید شده تا چه حد خصوصی است؟

ه های خصوصی مجازی یک عنصر حیاتی برای امنیت آنلاین شما هستند. در حالیکه شما می خواهید به امنیت شبکه خانگی یا شرکت خود اعتماد داشته باشید، راهی برای اینکه از Wi-Fi عمومی به صورت امن بدون VPN استفاده کنید وجود ندارد.

VPN is not secure as you think

نا امنی VPN خرید شده

اما راه اندازی یک VPN کریو همراه با موضوع بسیار مهم اعتماد می آید، که با استفاده از آن هیچ کسی قادر به فهمیدن اینکه به چه وب سایتهایی دسترسی داشته اید نخواهد بود. این بسیار حیاتی است که جزئیات بانکی خود و دیگر فعالیتهای آنلاین خود را خصوصی نگه دارید، حفظ ماهیت معاملات و رمزگذاری داده ها به این معنی است که شما نمی توانید یکی را بدون دیگری داشته باشید.

با این حال، همه VPN ها و کریو هایی که خرید میکنید به همان امنی که شما ممکن است فکر کنید نیستند. در حالیکه آنها ممکن است طیف وسیعی از امکانات را ارائه دهن.

  • گمنامی کامل دروغ است

چقدر در ماه برای خرید VPN  و خرید کریو پرداخت می کنید؟ همه این کارها برای این است که حریم خصوصی شما ضمانت شود، که شما به صورت ناشناس آنلاین بمانید. خب، خبرهای برای شما داریم. شما ناشناس نیستید. در حالیکه ارائه دهنده سرویس VPN شما قول داده است که سرویس ناشناس باشد و هیچ گزارش گیری ای نداشته باشد، هیچ راهی برای اینکه به آن رسیدگی کنید وجود ندارد. چه چیزی برای ارائه دهنده VPN مهم است، ناشناسی یا شفافیت؟ ما گمان می کنیم پیدا کردیم یک VPN که بتوان به آن اعتماد کرد و ناشناسی و اجتناب از گزارش گیری را دارد. پیدا کردن VPN که واقعا ناشناسی و حریم خصوصی شما را درک کند یک فریب است، و ما نگران عرضه بسیار کوتاه این شبکه ها هستیم.

  • ناشناس ماندن با حفظ حریم خصوصی مساوی نیست

برخی از VPN ها همانند کریو ابزاری ارائه می دهند که حریم خصوصی شما را کنترل می کند. برخی ویژگی ها می توانند استفاده شوند برای اینکه دسترسی به داده های خصوصی شما را مدیریت کنند، اما آنها همه داده هایی که برای شناسایی شما استفاده می شوند را از بین نمی برند.

حتی اگر شما VPN را با Tor ترکیب کرده باشید و پیام رسانی را رمزگذاری کرده باشید، کاملا نا شناس نخواهید ماند؛ همه این ابزارها می توانند خراب شوند. درحالیکه فعالیت شما خصوصی باقی می ماند، به لطف رمزگذاری است، این واقعیت که شما آنلاین بودید مشغول برخی از شکل های تبادل ثبت می شود.

  • “بدون گزارش گیری” این افسانه است

VPN ها برای جلب توجه شما رقابت می کنند و با وعده عدم گزارش گیری فعالیت هایتان شما را اغوا می کنند. این نکته فروش “عدم گزارش گیری” بسیار جذاب است، اما متاسفانه صحت ندارد.

اکنون بیایید رک باشیم: شما نمی توانید یک سرور بدون گزارش گیری راه اندازی کنید. بدون گزارش گیری ارائه دهنده VPN نمی تواند درخواست های شما را اداره کند، از سوء استفاده جلوگیری کند، اتصالات را عیب یابی کند یا حساب های کاربری VPN را بر اساس نوع اشتراکی که انتخاب کرده اید محدود کند.

با بسیاری آگهی های VPN یک سرویس “بدون گزارش گیری” متعاقبا به داده ها را به سازمان های اجرای قانون می دهند، این باید کاملا آشکار باشد که عدم گزارش گیری طوری که شما فکر می کنید نیست. آن VPNهایی که نیاز به ثبت نام ندارد می توانند داده هایی را که جمع آوری کرده اند را به اشتراک بگذارند؟ آنها کیفیت پایین دارند، سرویس های غیرقابل اعتمادند.

نگرانی ها درباره استفاده VPN شما از گزارشات؟ بر روی وب ساتهای آنها مرجعی پیدا کنید که نشان دهد دقیقا چه اطلاعاتی را نگه می دارند و از آنها استفاده کنید برای اینکه تصمیم بگیرید آیا این سرویس برای شما مناسب است یا نه. اگر این VPN هیچ اطلاعاتی در مورد چگونگی اداره گزارش گیری و اطلاعات حفظ شده ارائه نداد ، بهتر است دیگر با آن کار نکنید.

  • سیاست های حفظ حریم خصوصی را بررسی کنید

اطلاعات در مورد گزارش گیری به طور معمول در صفحات   Privacy Policyسرویس های VPN پیدا می شود، اما دلیلی برای بررسی سیاست ها وجود ندارد. اغلب، اطلاعات بازاریابی کاملا با جزئیات ناسازگاری دارند.

در بیشتر موارد، آدرس های IP شما، نام کاربری، سیستم عامل و زمان اتصالات و قطع اتصالات که اطلاعات جزئی هستند توسط سیستم گزارش گیری VPN جمع آوری می شوند. بنابراین اطلاعات زیادی می توانند از این مجموعه از حقایق جمع آوری گردند.

  • اجاره سرورهای سیستم ابری مستلزم استفاده از گزارش گیری است

دو نوع از VPN وجود دارد: آنهایی که از سرورهای خودشان استفاده می کنند و آنهایی که بر نرم افزارهای ابری تکیه دارند. همانطور که در حال حاضر میبینیم، بسیار مشکل است سروری را بدون گزارش گیری راه اندازی کنیم، و حتی سخت تر از آن راه اندازی هر اشتراک مبتنی بر حساب کاربری آنلاین است.

اکثریت ارائه دهندگان VPN از سرورهای اشخاص ثالث استفاده می کنند، این تقریبا غیر ممکن است برای این سرویس ها که راه بیفتند بدون اینکه گزارش های مربوط را جمع آوری کنند. در حالیکه خود VPN ها ممکن است گزارش گیری های نداشته باشند، سرورهایی که آنها اجاره می کنند این کار را انجام می دهند.

نکات ضعف شگفت انگیز VPN ها

چه شما از VPN به منظور انجام امن فعالیتهای آنلاین استفاده کنید، یا تلاش کنید برای اینکه از تشخیص فعالیتهای تورنت خود جلوگیری کنید، این حقیقت وجود دارد که سرویس VPN به امنی که شما باور داشتید نیست.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online

  • tags

Related Posts